• Powiększ
  • Pomniejsz
  • Normalny

Current Size: 100%

Otwarte kursy e-learningowe

Serdecznie zapraszamy wszystkich studentów oraz pracowników Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego do zapoznania się z otwartymi kursami e-learningowymi przygotowanymi przez pracowników Zakładu Dydaktyki i Efektów Kształcenia: dr hab. n. o zdr. Joannę Gotlib i dr hab. n. o zdr. Mariusza Panczyka

Platforma e-learningowa MOODLE

http://www.nzd.moodle.wum.edu.pl

Kategoria: Kursy otwarte

Tematyka kursów obejmuje wybrane zagadnienia związane z prowadzeniem badań naukowych oraz przygotowywaniem prac dyplomowych: licencjackich i magisterskich w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.
Oferta kursów internetowych będzie systematycznie poszerzana.

Osoby zainteresowane kursami internetowymi mogą zalogować się na dowolne kursy jako: Gość
Logowanie nie wymaga żadnego hasła

UWAGA!
Kursy otwarte nie zawierają wszystkich treści kształcenia oraz testów sprawdzających, które dostępne są tylko w kursach internetowych dostępnych dla studentów, prowadzonych w ramach zajęć dydaktycznych.

W razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości czy chęci wymiany doświadczeń w zakresie kształcenia przez Internet prosimy o bezpośredni kontakt. Jednocześnie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do przesyłania do Zakładu Dydaktyki i Efektów Kształcenia WNoZ WUM proponowanej tematyki kursów internetowych, w jakich chcieliby Państwo wziąć udział w przyszłości.

Zapraszamy do współpracy!